
190 ₴
Застосування:
Daewoo Matiz 0.8 -- F8CV -- 09.1998 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20006PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 2710940100;2710940304;42390018;96314494;96596268;A2710940100;A2710940304;J990435L0;P96314494;PC906 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 34.5 мм |
| Довжина | 182.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2015, 2024, 2018, 2006, 2004, 1999, 2014, 2023, 2020, 2007, 2022, 1998, 2021, 2010, 2017, 2009, 2012, 2002, 2003, 2008, 2000, 2016, 2013, 2025, 2005, 2011, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Matiz, Spark |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 200.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |