
286 ₴
Застосування:
Honda Civic IX 1.8 i-VTEC (FK2) -- R18Z4 -- 02.2012 - 12.2016| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B24083PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 17220R1AA01 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2011, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 183.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |