
322 ₴
Застосування:
Honda Civic VII 1.7 i (EM2) -- D17A8 -- 05.2001 - 12.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B24049PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 17220PNB003;17220PNA003;17220PNB000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 174.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 139.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2007, 2011, 2001, 2003, 2006, 2005, 2002, 2010, 2008, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |