
197 ₴
Застосування:
Suzuki Alto VII 1.0 (AMF310, GFC31S) -- K10B -- 01.2009 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B21083PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 13700M68KA0;1378068K00000;1378083K00;13780M67L00;13780M68K00;13780M68K0000;13780M83K0000;1378068K00;13780M68K00000;13780M83K00;13780M83K00000;16546400C;165464A00C;165464A00F;99KITPACK0003 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2014, 2021, 2025, 2023, 2016, 2019, 2010, 2011, 2015, 2020, 2024, 2018, 2012, 2022, 2017, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Nissan |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |