
260 ₴
Застосування:
Suzuki Grand Vitara II 2.7 (JB627) -- H 27 A -- 09.2005 - 12.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B28031PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1370065J00;1378065J00;1378065J00000;9586164J10000;99KITPACK0029 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 229 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 1998, 2000, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2002, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 1999, 2014, 2015, 2001, 2004, 2012, 2024, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 153 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |