
287 ₴
Застосування:
KIA Carens III 1.6 CRDi 128 -- D4FB -- 10.2010 - 03.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20328PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 281132G300;B20328K |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 262 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2008, 2011, 2013, 2006, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |