
508 ₴
Застосування:
Nissan Np300 Pickup 2.5 dCi 4x4 -- YD25DDTi -- 04.2008 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B21059PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1201E6;165469S00B;16546EB810;165469S000;165469S000B;165469S001;165469S010;16546E6810;16546VK500;16546VK501;16546VM00A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 226 мм |
| Внутрішній діаметр | 74 мм |
| Довжина | 146 мм |
| Зовнішній діаметр | 148 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2003, 2020, 2002, 2022, 2010, 2008, 2013, 2005, 2017, 2019, 2009, 2024, 2025, 2011, 2015, 2018, 2023, 2007, 2004, 2016, 2014, 2021, 2006, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |