
298 ₴
Застосування:
Honda Civic VIII 1.8 EXS Flex -- R18A1 -- 11.2006 - 05.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B24058PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 17220RNA000;17220RNAA00;17220RNDM00;17220RNAM00;17220RNAY00 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 223 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 179 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |