
265 ₴
Застосування:
Daihatsu Terios 1.3 4WD (J102) -- K3-VE -- 10.2000 - 10.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B26021PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 17801B01010000;17801B1010000;17801B1010;V91120043 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2000, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2002, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2001, 2004, 2012, 2024, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Sirion, Terios |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 254 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |