
240 ₴
Застосування:
Chevrolet Lanos 1.5 -- LX6 -- 11.2005 - 12.2018| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20004PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 96182220;96596269;ADG02218;P96181263;PC903 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 247 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2015, 2018, 2006, 1999, 2014, 2007, 1998, 1997, 2010, 2017, 2009, 2012, 2002, 2008, 2000, 2016, 2013, 2005, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Nubira |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 203 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |