
178 ₴
Застосування:
Daewoo Lanos 1.3 -- A13SMS -- 05.1997 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20003PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 96182220;96596217;ADG02218;P96182220;PC903 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2015, 2024, 2018, 2006, 2004, 1999, 2014, 2023, 2020, 2007, 2022, 1998, 2021, 1997, 2010, 2017, 2009, 2012, 2002, 2003, 2008, 2000, 2016, 2013, 2025, 2005, 2011, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 203 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |