
374 ₴
Застосування:
Honda Fr-v 2.2 i CTDi (BE5) -- N22A1 -- 07.2005 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B24061PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 17220RMAA00;17220RMA505;17220RMAE00 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 298 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |