
400 ₴
Застосування:
Honda Accord VIII 2.4 i (CU2) -- K24Z3 -- 07.2008 - 06.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B24070PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 17220RL5A00 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 54.8 мм |
| Довжина | 238.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2008, 2011, 2013, 2014, 2024, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 211 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |