
334 ₴
Застосування:
Suzuki Grand Vitara II 2.7 (JB627) -- H 27 A -- 09.2005 - 12.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B28042PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1378078K00 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 241 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara, XL7 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 217 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |