
256 ₴
Застосування:
KIA Carnival II 3.5 -- G6CU -- 07.2002 - 04.2006| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20316PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 281133;281133E000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 298 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2008, 2007, 2010, 2006, 2009, 2004, 2005, 2011, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival, Sorento |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 237 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |