
193 ₴
Застосування:
Hyundai Accent I 1.3 -- G4EH,G4CH -- 10.1994 - 01.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20504PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 2811322051;2811322301;ADG02210;PC925 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 1995, 2000, 1999, 1998, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 163 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |