
235 ₴
Застосування:
Suzuki Swift III 1.5 (RS415, ZC21S) -- M15A -- 02.2005 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B28038PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1370063J00;1370063J00000;1378063J00;1378063J00000;1378075FO0;165464A0A0;1A0113Z40 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2005, 2011, 2023, 2022, 2009, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |