


288 ₴
Застосування:
Honda Jazz II 1.3 iDSi (GD1) -- L13A1 -- 03.2002 - 09.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B24065PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 17220PWA505;17220PWAJ10;17220PWAY10;17315SLNA01;AY120HN033;OE17220PWAJ10;V9112H042 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 164 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2007, 2008, 2006, 2004, 2003, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz, City |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |