
319 ₴
Застосування:
KIA Sportage 2.0 i 4WD -- FE (8V) -- 04.1994 - 08.1999| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20309PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 0K01113Z40;OK01113Z40 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 2001, 2003, 1995, 2000, 1999, 1998, 2002, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Retona |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 181 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |