
367 ₴
Застосування:
Volkswagen Amarok 2.0 TSI -- CFPA -- 12.2010 - 10.2016| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B2W074PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 2H0129620;2H0129620B |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2014, 2021, 2025, 2023, 2016, 2019, 2010, 2011, 2015, 2020, 2024, 2018, 2012, 2022, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 259 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |