
236 ₴
Застосування:
Hyundai Terracan 2.5 TD -- D4BH -- 12.2001 - 12.2006| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20518PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 28113H19150;28113H1915 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2003, 2006, 2004, 2005, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Terracan |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |