
385 ₴
Застосування:
Chevrolet Epica 2.0 D -- LLW -- 01.2007 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20026PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 96434764 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2011, 2008, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |