
287 ₴
Застосування:
Honda Accord VI 2.3 (CG5, CF9, CF0, CF1, CF2) -- F23A1,F23A2 -- 03.1997 - 01.1999| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B24062PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 17202PDAE01;17210PDAE01;17220PC2303;17220689003;17220689781;17220PAAA00;17220PC2305;17220PC2661;17220PC2663;17220PC3601;17220PDAE01;17220PDEE01;17220PDFE01 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 274 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2001, 2003, 2000, 1999, 1998, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |