
354 ₴
Застосування:
Daewoo Leganza 2.0 16V -- X 20 SED -- 06.1997 - 12.2002| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20005PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 96351225;ADG02221;P96351225;PC905 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 34.5 мм |
| Довжина | 256.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2001, 2003, 2000, 2004, 1999, 1998, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Leganza |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 224 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |