
213 ₴
Застосування:
Hyundai Matrix 1.6 -- G4ED -- 06.2001 - 08.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20519PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 2811317500 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 32.5 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2003, 2008, 2007, 2010, 2006, 2009, 2004, 2005, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Matrix |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 192.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |