
397 ₴
Застосування:
Toyota Yaris 1.4 D-4D (NLP90_, NLP90R) -- 1ND-TV -- 08.2005 - 12.2012| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B22107PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 178010N020 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 313 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2008, 2011, 2006, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |