
594 ₴
Застосування:
BMW 3 325 td -- M51 D25 (256T1) -- 09.1991 - 02.1998| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B2B011PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1137563;12712243783;13712243783;13712246416;1313712243783;1313712246416;2246416;PC636 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 575 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 2001, 2003, 1992, 1995, 1991, 2000, 2004, 1999, 1993, 1998, 2002, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | #3, 3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 166 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |