
239 ₴
Застосування:
Daewoo Tico 0.8 -- F8C -- 02.1995 - 12.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20002PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1378078B00;13780A78B00000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 224 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 1995, 1996, 1997, 1998, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Круглий |
| Ширина | 218 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |