
272 ₴
Застосування:
Peugeot 607 2.7 HDi 24V -- DT17TED4 -- 12.2004 - 07.2011| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B2P042PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1444PQ |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 82.3 мм |
| Довжина | 313 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2011, 2008, 2006, 2004, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 607 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |