
212 ₴
Застосування:
Mazda 3 1.6 (BK14) -- Z601,Z627 -- 10.2003 - 06.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B23053PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1A0713Z40;SKITBKG04516;SKITBKG06016;SKITBKG12016;Z62213Z40;ZJ0113Z40;ZJ0113Z409A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2007, 2008, 2011, 2013, 2014, 2015, 2006, 2004, 2012, 2009, 2003, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | #3, 3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |