


364 ₴
Застосування:
Suzuki SX4 1.5 VVT (RW415, YA11S) -- M15A -- 07.2010 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B28034PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1378079J00 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2011, 2023, 2022, 2009, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |