
186 ₴
Застосування:
KIA RIO I 1.3 -- A3E -- 08.2000 - 02.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B20314PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 0K30C13240A;0K30C13Z40;0K30C13Z40A;OK30C13Z40A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 37.5 мм |
| Довжина | 263 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2003, 2000, 2004, 2005, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |