
852 ₴
Застосування:
Volkswagen Passat B7, Touran, Golf VI, Jetta IV, Golf Plus V, Polo V, Scirocco III, Passat CC B6, Beetle, Amarok, Golf V, Caddy III, Jetta III, EOS, Touareg, Parati I, Transporter T5, T5, Caddy IV, T6, Transporter T6 / Caravelle T6, Transporter T6, Caddy Alltrack IV, Polo, Scirocco, California T6, California T5; Seat Ibiza IV, Ibiza IV SC, Altea, Toledo III, Leon, Altea XL, Ibiza IV ST, Toledo IV; Skoda Octavia II, Superb II, Octavia II Combi, Yeti, Roomster Praktik, Fabia II, Fabia II Combi, Roomster, Rapid, Fabia III; Audi TT, TT Roadster, A1, A3; KTM X-bow;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B3W035PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1K0201051C |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 164 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2006, 2016, 2021, 1991, 2014, 2022, 2018, 1993, 2011, 2017, 2003, 1994, 2007, 2020, 2005, 2025, 2013, 2023, 2019, 2009, 2008, 2015, 2004, 1992, 2010, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | A3, Caddy, Leon, Ibiza, Passat, Scirocco, Touran, A1, Yeti, Roomster, Touareg, Eos, Fabia, TT, Superb, Polo, Toledo, Transporter, Altea, Jetta, Golf, Octavia, Rapid |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |