


406 ₴
Застосування:
Volkswagen Caddy II 1.9 SDI -- AEY,AYQ -- 11.1995 - 01.2004| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B3T001PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 6K0127401B;6K0127401G;6K0127401H |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 156 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 1995, 2001, 2004, 1998, 2000, 2003, 1999, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Polo, Caddy, Cordoba |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |