
458 ₴
Застосування:
Honda Civic VII 1.7 CTDi (EP4, EU9) -- 4EE-2 -- 01.2002 - 09.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B34029PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 16901S6FE02;16901S6SE01;16901S6FE01;16901S6FE012;FS16180 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2006, 2016, 2021, 2014, 2022, 2002, 2018, 2011, 2017, 2003, 2007, 2020, 2005, 2025, 2013, 2023, 2009, 2008, 2019, 2015, 2004, 2010, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, Civic, Accord |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |