320 ₴
Застосування:
Mitsubishi Grandis 2.0 DI-D (NA8W) -- BSY -- 09.2005 - 03.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B35048PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1770A024;FS10480;S1770A024 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 162 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2006, 2016, 2021, 2014, 2022, 2018, 2011, 2017, 2007, 2020, 2005, 2025, 2013, 2023, 2019, 2009, 2008, 2015, 2010, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Grandis, Lancer |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |