
277 ₴
Застосування:
KIA RIO I 1.3 -- A3E -- 08.2000 - 02.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B30316PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 0K30A13480 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 183 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 1997, 2011, 2001, 2015, 2012, 2004, 1998, 2000, 2003, 2014, 2010, 1999, 2002, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Kia |
| Сумісність з моделлю | Shuma, Rio, SX4 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |