

728 ₴
Застосування:
Nissan Qashqai I 1.5 dCi -- K9K 292,K9K 282 -- 11.2006 - 11.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B31038PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 16400JD50A;8200619849 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 122 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2013, 2011, 2009, 2008, 2014, 2010, 2012, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |