887 ₴
Застосування:
Nissan Pathfinder III 2.5 dCi 4WD -- YD25DDTi -- 01.2005 - 01.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B31044PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 16400EC00A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 136 мм |
| Зовнішній діаметр | 97 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2006, 2016, 2021, 2014, 2022, 2018, 2011, 2017, 2007, 2020, 2005, 2025, 2013, 2023, 2019, 2009, 2008, 2015, 2010, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara, Pathfinder |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |