
639 ₴
Застосування:
Opel Meriva A 1.3 CDTI (E75) -- Z 13 DTJ -- 09.2003 - 05.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B3X012PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 13235540;813058;93189375 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 204 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2009, 2008, 2004, 2003, 2010, 2007, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Meriva |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |