
267 ₴
Застосування:
Ford Mondeo III 1.8 16V -- CGBA,CGBB -- 10.2000 - 03.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B3G026PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1367526;1369966;1374652;1S719155BA;3S719155AC;3S719B072AF;4103735;FS19980 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 165 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 74.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2013, 2011, 2001, 2009, 2008, 2012, 2004, 2003, 2000, 2014, 2010, 2002, 2007, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Mondeo |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |