
835 ₴
Застосування:
Opel Corsa D 1.3 CDTI (L08) -- Z 13 DTJ,A 13 DTC -- 07.2006 - 08.2014| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B3X008PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 13230386;813059;93190796 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 193 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2013, 2011, 2009, 2008, 2014, 2010, 2012, 2007, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |