Застосування:
KIA Sportage 2.0 TD 4WD -- RF -- 10.1997 - 08.2003| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B30310PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 0K05423570 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 102 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 1995, 2001, 1998, 2003, 2000, 1994, 1999, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Retona |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |