Застосування:
Suzuki Baleno 1.3 i 16V (SY413) -- G13BB -- 07.1995 - 05.2002| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B38019PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 1541060G00;1541062G00;1640062G00;25313816;ADK82312;ADK82313;ADK82317;GF814 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 110.5 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 1995, 2001, 2004, 1998, 2000, 2003, 1999, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Baleno |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |