558 ₴
Застосування:
Mini Mini One D -- 1ND -- 06.2003 - 09.2006| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B3B028PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 13327787477;13327791034;13327794590;16126765756 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 274 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2006, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW, Mini |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |