Застосування:
Ford Transit 2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_) -- FIFA -- 08.2002 - 05.2006| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B3G034PR |
| Виробник | JC Premium |
| Кросс-номери | 3C119176BB;3C119176BC;4537952;4669224 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 194 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2004, 2003, 2002, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |