

1 257 ₴
Застосування:
Nissan Maxima III 3.0 i -- VG30E -- 10.1988 - 06.1994| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1058 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 410600P690;410600P691;410600P693;410603Y690;4106060U90;4106064U90;410604P190;410605P690;4106066U91;AY040NS076;D10603Y690;D10605P690;D106066U91 |
| Висота внутрішньої накладки | 59.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Рік випуску автомобіля | 1988, 2001, 2000, 1996, 1998, 1995, 1997, 1993, 1989, 1991, 1992, 2002, 1990, 2003, 1999, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Maxima |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 139.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 139.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |