

1 267 ₴
Застосування:
Fiat Panda 1.3 D Multijet 4x4 (312PXL1A) -- 199 A9.000,199 A1.000 -- 06.2012 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2761 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 77366388;77366453;77367514 |
| Висота внутрішньої накладки | 43.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 43.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2021, 2014, 2015, 2019, 2016, 2022, 2025, 2018, 2017, 2023, 2024, 2012, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 95.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 95.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |