

1 497 ₴
Застосування:
Suzuki Jimny 1.5 AllGrip (JB74W, JB74V, A6G415) -- K15B -- 07.2018 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP3637 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 5581078R00 |
| Висота внутрішньої накладки | 43.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 43.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2021, 2019, 2022, 2025, 2018, 2023, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Jimny |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 110.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 110.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |