

1 477 ₴
Застосування:
Hyundai i30 1.6 CRDi -- D4FB -- 11.2016 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP3361 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 58101G4A05 |
| Висота внутрішньої накладки | 59.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2021, 2019, 2016, 2022, 2025, 2018, 2017, 2023, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30, i30 |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 132.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 132.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |